Şeffaf Apareyler

Kullanım kolaylığının keyfini çıkarın !

Şeffaf plak sistemi, ideal gülüşünüze kavuşmanızı sağlayacak görünmez ortodontik tedavi yöntemidir. Diş hekiminiz ile tedavi planını tamamen kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Şeffaf apareylerinizi istediğiniz zaman takıp çıkartabileceğiniz için , kontrol tamamen diş hekiminizde ve sizde olacak.

Eğer ortodontik tedavinizin başkaları tarafından fark edilmeyecek şekilde yapılmasını istiyorsanız Şeffaf plak sistemi  ile hemen tanışın.

 

Metal diş tellerini kullanmak istemiyor ve bir alternatif mi arıyorsunuz ?

Şeffaf plak tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür. Metal diş tellerine gerek kalmadan, dışarıdan farkedilmesi güç olan bu tedavi yöntemi ile çapraşık diş problemlerinin önüne geçilebilmektedir.

Konforlu

Metal diş tellerine kıyasla daha acısız ve konforlu bir ortodontik tedavi yöntemidir. Gün içinde ağzınızda şeffaf  apareylerin olduğunu dahi unutacaksınız.

Hijyenik

Şeffaf  apareyleri sağlıklıdır, özel olarak üretilir. Temizdir. Diş sağlığınızı olumsuz etkilemez. İşinizde, evinizde, şehir yaşamınızda günlük aktivitelerinizde şeffaf aparey  ile mükemmel bir uyum içinde olacaksınız.

Kişiye özel

Şeffaf  apareyleri kişiye özel olarak en son 3D printer ve 3D scanner teknolojileri kullanılarak en ileri malzemelerden üretilir.

Kolay

ORTHERO apareylerinin kullanımı çok kolaydır. Özel günlerinizde ve gecelerinizde hekiminize danışarak kullanmayabilirsiniz. Her sıralı Şeffaf apareyde mutlu ve sağlıklı gülüşünüze bir adım daha yaklaşacaksınız.

Bütçe dostu

Dişlerdeki ortodontik problemleri Şeffaf plak  teknolojisi ile düzeltmek modern ortodontide önemli bir yer tutmaktadır. 3 boyutlu teknolojilerin güçlü potansiyelini, ortodonti uzmanlığımızı ve ileri mühendislik yöntemlerimizi insanları hak ettikleri özgüvene kavuşturmak için kullanıyoruz.

Şeffaf

Şeffaf  apareyler  modern ortodontide istediğiniz gülüşe kavuşmanızı sağlayacak en estetiksel ve şeffaf çözümdür. En yakınlarınız dahi dişlerinizin ortodontik tedavi altında olduğunu fark etmeyecekler.

 

Tedavi Süreci

Tedavinizi gerçekleştirecek  uzman diş hekimi ile ağız ve diş sağlığınızın aparey tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.

Ağız ölçülerinize göre , kişiye özel 3D tedavi planı hazırlanır. Hekiminiz ile birlikte inceledikten sonra onay verirsiniz.

Üretim Analizin onayıyla birlikte başlar, kişiye özel tasarlamış her bir aparey 3D printerlar ile üretilerek size  teslim edilir.

Hekiminizin kullanım önerilerini dikkate alarak kontrol randevularınıza gelmeniz yeterli olur.

 

Uzman bir diş ve çene sağlığı ekibiyiz. Sağlığınıza olan bağlılığımızı sarsılmaz bir şekilde sürdürüyor, birinci sınıf bakımı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal Medyalarımız

Sosyal Medyalarımız Ziyaret Edin.